Про це заявив журналістам народний депутат Микола Скорик, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, перед розширеним засіданням робочої групи з вивчення ситуації, що виникла в одеському санаторії «Лермонтовський». Засідання робочої групи відбулося на Комітеті ВР з питань соціальної політики.

Парламентар зазначив, що з ситуацією навколо санаторію «Лермонтовський» повинна розібратися комісія.

«Моя позиція як народного депутата, як одесита, полягає у тому, що санаторій повинен залишитися санаторієм. І він повинен бути максимально доступним. А вночі, із залученням такої кількості силовиків, у такому форматі забирати майно, навіть якщо ти маєш рацію – неприпустимо. Це ж не військова операція! Це цивільний об’єкт у центрі мирного міста. «Лермонтовський» – перлина санаторно-курортної сфери України. Він повинен працювати і бути доступним для громадян. І саме тому я сьогодні тут», – сказав Микола Скорик.

За підсумками засідання було підготовлено проект постанови зі зверненням до уряду негайно втрутитися в ситуацію навколо «Лермонтовського». Також було вирішено направити звернення до органів місцевої влади Одеської області, щоб вони виклали своє бачення розв’язання ситуації, що склалася.

Нагадаємо, 25 січня 2019 року була здійснена спроба захопити санаторій «Лермонтовський». Всього упродовж останніх двох років на санаторій було скоєно понад 13 рейдерських атак.

Останні записи