Таку думку висловив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи скандал довкола «Укроборонпрому» та рішення Конституційного суду, який визнав неконституційною статтю Кримінального кодексу України про незаконне збагачення.

Микола Скорик вважає, що рішення Конституційного суду викликає, як мiнiмум,  подив.

«З одного боку, це рішення Конституційного суду. Ми розуміємо, що влада бачить свої рейтинги і, розуміючи, що нічим, крім прямого підкупу, залучити до себе виборців неможливо, готує собі шляхи до відступу, намагаючись відмінити цю статтю. З іншого боку, коли я вчора почув, що всі ці ситуації пов’язані з «Укрооборонпромом», у мене викликала подив ця ситуація. Хтось сумнівався, що нинішня влада краде на оборонних замовленнях? Ніхто не сумнівався. Вони цілеспрямовано заробляють на війні, війна їм потрібна, як повітря. Без війни їхня влада в один момент  розсиплеться», — переконаний парламентарiй.

У той же час, говорити про імпічмент президента у даній ситуації абсолютно ні до чого, вважає Микола Скорик, адже реалізувати цю процедуру в рамках діючого українського законодавства практично неможливо.

«Навпаки я вважаю, що всі кандидати у президенти повинні долучитися до кампанії за чесні вибори, тому що якщо вони (окрім технічних кандидатів, яких собі створив Петро Олексійович) це зроблять, то шанси на те, що ми змінимо владу, майже 100-вiдсоткові. Держава не може так далі жити, і люди це розуміють», — підкреслив Микола Скорик.

Коментуючи можливість змінити статтю Кримінального кодексу про незаконне збагачення відповідно до вимог Основного Закону, опозиційний політик звернув увагу на кричущу ситуацію з подоланням корупції в нашій державі.

«Якщо говорити про боротьбу з корупцією, то все те, що робить чинна влада, — міф. За роки її правління наплодили величезну кількість нових структур, які начебто борються з корупцією, — НАБУ, НАЗК, ДБР і т.д. Але від цього рівень корупції нижчим не став! Якщо виконувати чине українське законодавство, то його абсолютно достатньо для того, щоб притягнути до відповідальності будь-якого корупціонера. А щодо статті про незаконне збагачення, то її наявність чи відсутність не чинить жодних перешкод, щоб дійсно боротись з корупцією і реальними корупціонерами у владі», — підсумував Микола Скорик.

Останні записи