Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, коментуючи рейтинг найбільш «нещасних економік» світу (Misery Index), складений агентством «Bloomberg». Україна зайняла в ньому 6-е місце.

У рейтинг включають країни, в яких сильна інфляція поєднується з високим безробіттям, що підриває рівень життя громадян. Очолює список Венесуела.

За словами Миколи Скорика, потрапляння України до чергового негативного рейтингу, на превеликий жаль, вже не викликає подиву. Це закономірний результат бездарної політики нинішньої влади, яка всі п’ять років свого правління знищувала економіку і соціальну сферу.

«У 2018 році інфляція в Україні склала майже 10%, а всього за останні п’ять років (2014-2018 рр.) ціни зросли на 151%. Рівень безробіття далекий від оптимістичного – він залишається істотно вищим за «докризовий» рівень 2013 року і перевищує європейський. Наприклад, в Польщі безробіття більш ніж в два рази нижче. До того ж в Україні нікуди не поділася проблема високого безробіття серед молоді, рівень якого в два рази вищий, ніж в середньому по країні. Не дивно, що з такими показниками Україна потрапляє до рейтингу найнещасніших економік», – зазначив опозиційний політик.

Він підкреслив, що курс нинішньої влади повністю провалився і завів країну в соціально-економічний глухий кут. Якщо не переломити ситуацію, то руйнування економіки продовжиться, молодь і далі буде їхати з країни, а про підвищення рівня життя громадян можна буде забути на довгі роки.

«У команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є чітке розуміння, що потрібно зробити для відродження вітчизняної економіки і промисловості. Перш за все, потрібно добитися миру на сході країни – без цього нічого не буде. Необхідно надати підтримку провідним галузям економіки – космічній, автомобільній, сільському господарству, суднобудуванню, літакобудуванню, машинобудуванню. Якщо в цих галузях створюється одне робоче місце, вони дають 10-15 в інших. Також потрібно забезпечити доступне кредитування для підприємств, відновити зв’язок науки з виробництвом, забезпечити розвиток високотехнологічних галузей», – підкреслив Микола Скорик.

«Україна потребує перезавантаження влади. Нинішній склад парламенту повністю вичерпав себе – він не здатний дати відповідь на виклики, що стоять перед державою. Тому чим раніше він буде розпущений, тим краще буде для країни і людей. Ми не можемо втрачати час. Країною повинні керувати професіонали, а не авантюристи і горе-реформатори. Необхідно реалізувати чіткий і послідовний план відродження України. І ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ до цього готова», – резюмував опозиціонер.

Останні записи