Про це заявив народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Микола Скорик, коментуючи журналістам питання боргових зобов’язань України.

«Два трильйони двісті мільярдів гривень – держборг України на кінець 2018 року. На момент приходу цієї влади борг становив 584 млрд гривень. Зараз йдеться про те, що в поточному році необхідно виплатити 400 млрд гривень боргових зобов’язань, а це 28% всіх витрат держбюджету 2019 року. Україна набирає борги величезними темпами, а для того, щоб дійсно вийти з цієї ситуації, ми повинні піднімати власну економіку. Для зростання ВВП є прості механізми – або за рахунок демографічного зростання, як це відбувається в країнах Азії, або за рахунок підвищення продуктивності праці, а у нас немає ні того, ні іншого», – зазначив Микола Скорик.

Народний депутат нагадав, що кожен українець вже винен МВФ майже 2000 доларів, а влада продовжує набирати кредити.

«Ця влада просто якісь «кредитні наркомани», замість того, щоб запускати економіку, щоб працювала промисловість, вони набирають кредити. На сьогоднішній день кожен українець вже винен МВФ близько 2000 доларів. За останні п’ять років тарифи зросли більш ніж на 1000% відсотків, на газ і опалення на 1200% – це ненормально. Люди зубожіють, борги ростуть, влада багатіє. Ми змінимо пріоритети економічної політики. Україні потрібні не кредити, які розкрадає влада, а розумна економічна політика та інвестиції в розвиток. Для цього потрібно зупинити війну, підвищити рівень життя громадян і співпрацювати з бізнесом, а не збирати з нього корупційну ренту», – підкреслив Микола Скорик.

Останні записи