Про це йдеться у запиті народного депутата від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Миколи Скорика до керівника Національної поліції України С.Князева.

До народного депутата Миколи Скорика звернувся адвокат Володимира Боделана, якого підозрюють у скоєнні злочину передбаченого ч. 3 ст. 135 Кримінального кодексу України, стосовно подій 2 травня в Одесі.

На думку Володимира Боделана і його захисника, органи досудового розслідування не вживають необхідних процесуальних дій у рамках своїх повноважень, ігнорують клопотання, навмисне не діють у встановленні істини. Також є підстави вважати, що Боделан в принципі не є суб’єктом осудного, повідомив його адвокат.

«Прошу Вас провести в рамках компетенції службове розслідування за фактом умисної протиправної бездіяльності органу досудового розслідування, а також упередженого характеру ведення досудового розслідування у даному кримінальному провадженні, взяти під особистий контроль ведення досудового розслідування, а також вжити невідкладних заходів забезпечення належного, оперативного, повного і неупередженого розслідування злочину», – йдеться у запиті Миколи Скорика.

«Встановлення справжніх винуватців у подіях 2 травня 2014 року в Одесі має найважливіше значення для всього українського суспільства, особливо для родичів загиблих», – впевнений Микола Скорик.

 

 

Останні записи