Про це 2 травня в Одесі у коментарі журналістам заявив народний депутат від ОППОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.

«Сьогоднішній день, на жаль, назавжди залишиться для нас траурним. Уже 5 років це скорботний день не тільки для Одеси та України, а й для багатьох людей по всьому світу. Це масове вбивство людей у нашому місті. Для мене ця трагедія особиста, тому що у цей день загинув мій друг В’ячеслав Маркін», – сказав опозиційний депутат.

Такі злочини не мають терміну давності, підкреслив Микола Скорик.

«Що швидше ми покараємо винних, то позитивніше це вплине на все суспільно-політичне життя країни. Тому що мати такий нарив всередині, коли родичі убитих бачать, як спокійно містом розгулюють вбивці їхніх близьких, ще й намагаються повчати їх, як жити, я вважаю, що це за межею добра і зла. Держава у цьому питанні має навести порядок: або нормальне цивілізоване розслідування – або відсутність держави. Справедливість повинна перемогти. І я хочу вірити, що це станеться вже дуже скоро», – підкреслив парламентар.

Опозиціонери уже кілька років пропонують владі встановити меморіали жертвам трагедії з обох сторін конфлікту. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ готова профінансувати два однакових меморіали, щоб увічнити пам’ять загиблих і на Грецькій площі, і на Куликовому полі.

Останні записи