Про це 15 лютого заявив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

«Сьогодні держава приділяє не просто мало уваги героям Афганістану, про їх заслуги і подвиг забули. Кілька років поспіль влада цинічно обманює військових пенсіонерів, не перераховуючи їм пенсії, забирає пільги у афганців, урізала пільги сім’ям загиблих воїнів Афганістану, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною», — сказав опозиційний політик.

Він також додав, що завдяки представникам ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Конституційний Суд визнав незаконним скасування пільг афганцям.

«І незважаючи на те, що влада не поспішає виконувати це рішення, опозиціонери продовжать відстоювати права громадян. Наша команда і її лідер Юрій Бойко надають підтримку всім ветеранам, які пройшли нелегкий бойовий шлях у гарячих точках», – підкреслив Микола Скорик.

Микола Скорик разом з командою опозиціонерів Одеської області Вадимом Шкаровським, Романом Сеником, Олексієм Кобильніковим і Олексієм Єреміцею поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам в одеському парку ім. Шевченко і разом з афганцями скуштували страви польової кухні.

Урочистості з нагоди річниці з дня виведення військ з Афганістану, в яких взяли участь опозиційні політики, 15 лютого відбулися у всіх районах Одеської області.

Останні записи