Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик під час робочої поїздки з зі своїм колегою народним депутатом Нестором Шуфричем в Березівський район Одеської області.

Побували вони і на підприємства «Березівкаагрошляхбуд», керівником якого є опозиціонер, депутат Одеської облради Князь Хачатрян. Працюють на підприємстві місцеві жителі, люди задоволені, зарплати хороші.

Більше 500 людей прийшли місцевий Будинок культури, щоб поспілкуватися з народними депутатами і як кажуть з перших вуст дізнатися, чого чекати людям від президентських виборів, чи є надія на покращення життя.

«Нинішня влада довела країну до того, що люди очікують лише погіршення, вони давно не бачать перспектив і доброго майбутнього для своїх дітей. Не зумівши нічого зробити для поліпшення життя людей у ​​своїй країні, нинішній режим продовжує сіяти ненависть і злидні, топтати конституційні права і свободи громадян. Нашій країні потрібні не кредити МВФ, а розумна економічна політика та інвестиції в розвиток. Нас чекають вибори, від результатів яких залежить, в якому напрямку буде далі рухатися Україна. І головне зробити правильний вибір. У 2019 українці мають всі шанси жити з мирним небом над головою і відчувати себе в безпеці », – підкреслив Микола Скорик.

Останні записи