12 лютого народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик побував з робочою поїздкою в Біляївському районі Одеської області.

У м.Теплодар разом з депутатом облради Романом Сеником заїхали до дитячого садка «Веселка».

Приїхали не з порожніми руками. Завдяки народному депутату Миколі Скорику, ініціативі Романа Сеника і команді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМІ – ЗА ЖИТТЯ вдалося добитися виділення з обласного бюджету коштів для придбання сучасного обладнання, яке вони привезли з собою.

Колектив «Веселки» висловив подяку за увагу, подарунки і тепле спілкування.

Заїхав Микола Скорик і на місцевий ринок в Біляївці. І продавці, і покупці говорили народному депутату про одне – як важко стало жити. У покупців – грошей немає, намагаються вибрати, що подешевше, та й не закуповуються люди як раніше. У підприємців свої проблеми – кредит не візьмеш, сировину купувати сьогодні дорого, перевірки замучили, ось і їдуть люди за кордон.

Микола Скорик розповів, що в програмі кандидата в президенти Юрія Бойка особлива увага приділяється розвитку економіки, підтримці малого і середнього бізнесу. Зокрема, це створення спеціальних умов кредитування, зниження податкового навантаження, державна підтримка сільськогосподарських і фермерських господарств.

У Біляївці Микола Скорик провів зустріч з активістами і прихильниками ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Люди задавали безліч питань: про непідйомні тарифи, про низькі зарплати і пенсії і, звичайно, коли буде мир в Україні. Микола Скорик зазначив, що у Юрія Бойка є чітка програма дій, як припинити війну, зупинити соціальний геноцид українського народу, повернути країні незалежність і повагу.

«За 5 років ця влада не змогла зробити нічого для миру в Україні. Вона не тільки заробляє на війні, а й прикривається нею для списання всіх нагальних проблем. Єдиний, хто дійсно може змінити ситуацію на краще – це народний депутат, засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, який має реальний план для повернення миру, стабільності і розвитку країни в цілому», – сказав Микола Скорик.

Останні записи