Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик у середу, 24 квітня, спілкуючись з журналістами у кулуарах парламенту.

«Результати виборів президента чітко продемонстрували бажання українського народу протистояти поширенню ненависті та печерного націоналізму в країні. Люди дали зрозуміти, що хочуть відновлення миру, продемонстрували своє ставлення до надвисокого рівня корупції у чинній поки що владі, своє ставлення до захмарних тарифів. Але після всього цього Верховна Рада вчергове демонструє абсолютне небажання дослухатися до власних громадян», – підкреслив Микола Скорик.

Опозиційний політик підкреслив, що войовнича риторика парламенту, яку українці чули останні п’ять років, не змінилася, вона спрямована на розкол держави і протиставлення громадян один одному.

«Все те, що відбувається із законопроектом про мову, – зайве тому підтвердження. Верховна Рада повинна була б працювати над зовсім іншими питаннями. Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ чітко заявила у парламенті про те, що сьогодні законопроект про мову абсолютно не на часі. Депутати повинні перейматися відновленням миру на Донбасі, зниженням тарифів, розвитком економіки, змінами виборчого законодавства. Тобто нарешті повернутися обличчям до власних громадян і робити кроки, спрямовані на об’єднання країни, а не на подальше протиставлення громадян і поширення ненависті, як це відбувалося останні п’ять років», – резюмував Микола Скорик.

Останні записи