Україна потребує запуску економіки та влади, яка дійсно буде думати про людей і відновить мир. Про це заявив народний депутат Микола Скорик, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ, у своєму виступі  на Всеукраїнському надзвичайному з’їзді політичної сили, який відбувся 29 січня у Києві.

«Є такий вислів, поширений у політикумі: як голосує Одеса, так голосує Україна. Згідно з усіма соціологічними опитуваннями, Юрій Бойко і наша політична сила ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – це провідний лідер і провідна сила в одеському регіоні. І тому я впевнений, що перемога в Україні в цілому також буде за нами», – заявив Микола Скорик.

Зі слів політика, Одеська область останні п’ять років живе тими ж проблемами, що й вся країна: величезні тарифи, низькі доходи громадян та економіка, яка практично зупинилася.

«Якщо взяти бюджет 2019 року, про нього, як і про бюджети минулих чотирьох років, нічого позитивного сказати неможна. Зокрема, у цьому бюджеті 40 відсотків видатків (а це 400 мільярдів гривень) буде спрямовано на виплату зовнішніх запозичень. І коли влада каже, що це борги попередників, це абсолютна неправда, тому що ця влада прийняла країну із зовнішніми зобов’язаннями на рівні 569 мільярдів гривень, а  2019 рік вони планують закінчити із цифрою в 1 трильйон і майже 300 мільярдів гривень! Це колосальна сума, яку будуть віддавати не тільки наші діти, але й правнуки», – зазначив він.

«Україна не потребує нових кредитів, Україна потребує запуску вітчизняної економіки. Україна потребує влади, яка дійсно буде думати про людей. Такої влади, яка відновить мир. Для того, щоб запрацювала економіка, це необхідно. У країну, де гинуть люди, інвестор не прийде. А відновлення провідних галузей економіки вкрай важливо. Подивіться, що сталося із судно- ракетобудуванням, іншими технологічними галузями – вони практично перестали існувати. Щоб їх відродити, ми маємо відновити коопераційні зв’язки, у тому числі і з Російською Федерацією», – заявив Микола Скорик

Останні записи