Про це заявив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик, відповідаючи на питання журналістів.

25 березня кандидат у президенти Юрій Бойко провів зустріч з трудовим колективом судноремонтного заводу (ИСРЗ) у м. Чорноморську Одеської області. Іллічівський судноремонтний завод – одне з найбільших підприємств в Україні, фахівці якого можуть ремонтувати судна будь-якої складності.

Ще чотири роки тому у доках і на причалах Іллічівського судноремонтного ремонтували понад 20 суден одночасно. Сьогодні кількість замовлень скоротилася, завод не працює на повну потужність. Юрій Бойко наголосив на важливості розвитку таких підприємств для економіки України і необхідність державної підтримки судноремонтної та суднобудівної галузей.

«Оскільки згадані галузі є локомотивами для розвитку економіки нашої країни, вони повинні відчувати підтримку з боку держави. Після зміни влади буде реалізована окрема державна програма, яка передбачає пільгове оподаткування, а також залучення інвесторів», – сказав Юрій Бойко.

Микола Скорик, у свою чергу, звернув увагу на важливість законодавчої бази для роботи підприємств галузі та розвитку українського флоту в цілому.

«За кордоном Україну вважають морською державою, і потрібно зробити все, щоб повернути українському флоту гідне місце у морській ієрархії. Це цілий комплекс заходів, який дасть величезну кількість робочих місць в Україні, збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів та серйозний поштовх для розвитку інфраструктури», – сказав народний депутат.

Микола Скорик підкреслив, що Юрій Бойко — політик з мисленням державного масштабу, який розуміє, як вирішити завдання будь-якої складності.

Крім цього, народні обранці зустрілися з одеситами у центрі міста на вулиці Дерибасівській. Слова підтримки, автографи і спільні фото — так зустрічала Одеса кандидата у президенти Юрія Бойка.

Звичайно, як і в інших регіонах, городяни хочуть стабільності, хороших пенсій і заробітних плат, упевненості у завтрашньому дні і довгоочікуваного миру. І тільки Юрій Бойко, ставши президентом, може повернути українцям все те, що відібрала нинішня влада.

Останні записи