Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик закликав мера Одеси Геннадія Труханова та депутатів Одеської міськради повернути проспекту Маршала Жукова його історичну назву. Відповідне відеозвернення опубліковано на сторінці опозиціонера у Facebook.

«Пропоную одеським депутатам відновити історичні назви, пов’язані з людьми, які звільняли нашу батьківщину від фашистських загарбників. Перш за все, це стосується імені Георгія Костянтиновича Жукова», – сказав Микола Скорик.

Городян обурює те, що зміну назв вулиць у рамках так званої декомунізації керівництво міста затіяло, повністю ігноруючи позицію одеситів, зазначив народний депутат.

Крім того, під соусом декомунізації влада не тільки «освоїла» і розіпхати по кишенях мільярди гривень, витрачені на перейменування вулиць, міст і сіл, а й порушила сотні справ, щоб залякати незалежних громадських діячів і журналістів, звернув увагу Микола Скорик.

«Думку одеситів котрий рік поспіль ігнорують, і навіть зібрані підписи не стали вагомим аргументом для міської влади. Я сам корінний одесит, і у мене, як у сотень інших, болить душа за своє рідне місто – його минуле, сьогодення і майбутнє! Ми хочемо вкотре висловити свою безмежну подяку і визнання маршалу Жукову! Заперечувати його внесок у звільнення міста – це топтитися по своїй власній історії», – впевнений Микола Скорик.

Нагадаємо, у 2016 році проспект Маршала Жукова в Одесі розпорядженням губернатора Михайла Саакашвілі було перейменовано на проспект Героїв Небесної Сотні. Микола Скорик подавав позов до Одеського окружного адміністративного суду з вимогою скасувати скандальне рішення, прийняте без будь-яких громадських слухань.

«20 жовтня 2016 року Одеська обласна рада прийняла звернення до Президента України з вимогою скасувати розпорядження про перейменування. На жаль, це актуально донині. Я з повагою ставлюся до Небесної Сотні, але увіковічнити пам’ять про цих людей можна у назві іншої вулиці. До того ж найкращим свідченням поваги до їхньої пам’яті стало б розслідування убивств на Майдані, чого за п’ять років так і не було зроблено», – резюмував опозиціонер.

Останні записи