Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик заявив в ефірі телеканалу «Інтер», коментуючи інформацію про те, що на задньому дворі Будинку профспілок в Одесі встановили цегляний і металевий мангали. Це обурило одеситів, оскільки такі дії ображають пам’ять загиблих під час пожежі в 2014 році.

Микола Скорик зазначив, що опозиціонери вже кілька років пропонують владі встановити меморіали жертвам трагедії з обох сторін конфлікту.

«Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко неодноразово заявляв, що ми готові профінансувати два однакових меморіали з тим, щоб увічнити пам’ять загиблих і на Грецькій площі, і на Куликовому полі. Минуло п’ять років – повинен все-таки початися якийсь процес, якщо не примирення, то розуміння того, що сталося. А головною запорукою цього може стати чесне і справедливе розслідування та покарання винних», – підкреслив опозиційний політик.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі в результаті масових заворушень загинуло 48 людей, більшість з них – під час пожежі в Будинку профспілок.

Останні записи