Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик.

Політик зазначив, що нинішній парламент, незважаючи на пріоритети, які визначив у ході президентських виборів народ України, — встановлення миру, зниження тарифів і відновлення економіки, — на потреби людей не звертає жодної уваги.

«Ми розуміємо, що у цьому парламенті жодного конструктиву вже бути не може. На сьогоднішній день ця трибуна – це підготовка до виборчого процесу», — додав Микола Скорик.

На думку парламентаря, після виборів до Верховної Ради повинні прийти люди, які будуть працювати для України, на відновлення миру і територіальної цілісності держави.

«Новий парламент має зробити кроки для відновлення миру і територіальної цілісності нашої держави, зробити все для того, щоб відновити економіку і знизити тарифи для громадян. При новому парламенті правоохоронні органи повинні завершити розслідування жахливих злочинів останніх п’яти років — починаючи від загибелі людей на Майдані і в Одесі 2 травня 2014 року. Новий парламент повинен продемонструвати громадянам України і світовому співтовариству, що в Україні дійсно перемагають здорові політичні сили. Країною повинні керувати  професійні і порядні люди», — підсумував Микола Скорик.

Останні записи