У Світлий день Христового Воскресіння активісти і партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Дніпропетровщини дружною сім’єю освячували паски і молилися за МИР і ПРОЦВІТАННЯ своєї країни і народу.

Великдень – Світле християнське сімейне свято, що символізує пробудження природи і торжество добра над злом. У цей день небо відкрите для щирих молитов і чистих помислів. Активісти і партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ відвідали Дніпропетровський Свято-Троїцький кафедральний собор. Владика Іриней освятив паски, дав благословення на добрі справи в ім’я миру, розвитку і процвітання країни.

“Будемо просити Господа, щоб протягом всього року зберігалася в нас великодня радість і почуття присутності Бога. Будемо молитися, щоб Воскреслий Господь зберіг в мирі країну нашу і послав мир всьому світу і сподобив за рік дочекатися наступного Великодня і світло святкувати його в мирі та єдності віри, надії і любові”, – підкреслив Митрополит Дніпровський і Павлоградський Іриней.

За давньою традицією, активісти і партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ обмінялися великодніми пасками та писанками – символами життя.

“Ми команда однодумців, з добрими думками, благими намірами, смачною паскою і радісним настроєм зустрічаємо велике свято Воскресіння Христового. Господь почує наші молитви, тому що вони щирі і спрямовані на добро і процвітання рідної країни і нашого народу. Нехай життя оновиться разом з природою, нехай почуття світлої радості не покидає наші душі. МИРУ, нам всім, ДОБРА і ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ”, – побажала голова обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Марія Пустова.

Останні записи