Сьогодні, напередодні Міжнародного дня пам’яті про чорнобильську катастрофу, активісти міської організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА- ЗА ЖИТТЯ» зустрілися з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і подякували їм за подвиг та активну громадянську позицію.

На зустріч прийшли ліквідатори та постраждалі від аварії на ЧАЕС – Лисечко Юрій Миколайович, Циганов Олександр Дмитрович, Клоков Володимир Сергійович, Вітько Юрій Петрович, Токарєв Андрій Леонідович. Вони поділилися своїми спогадами і закликали присутніх пам’ятати про тих, хто зупинив ядерне лихо. На зустрічі також обговорювали актуальні для чорнобильців проблеми.

«Низький уклін людям, які подарувати нам життя! Шкода, що сьогоднішня влада забрала у чорнобильців та дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС, майже всі пільги. «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» звернулася до Конституційного Суду і здобула перемогу — суд відновив соціальні гарантії чорнобильцям. Але нинішній уряд так і не виконав рішення суду, за що має відповісти і піти у відставку», —  вважає керівник обласної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Марія Пустова.

«Незмінною є повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося з четвертого блоку ЧАЕС. Цей подвиг неможливо переоцінити! Героїзм, патріотизм і професійна майстерність героїв-чорнобильців, які пройшли усі кола ядерного пекла, перевірені часом. Ми не маємо права забувати про їх самопожертву», – впевнений активіст «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ» Владислав Шаповал.

Останні записи