У рамках акції активісти і партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вшанували пам’ять героїв, полеглих у роки Великої Вітчизняної війни під час визволення міст Павлоград і Кам’янське, і привітали ветеранів з Днем Перемоги.

Керівник Дніпропетровської обласної парторганізації Марія Пустова подякувала ветеранам за мужність та героїзм, проявлені у боротьбі з фашизмом, і за активну громадянську позицію під час мирної відбудови міст і сіл Дніпропетровщини.

«Ми пам’ятаємо, якою величезною ціною дісталася Перемога. Ви з честю виконали свій обов’язок перед Вітчизною і своїм народом. І ви, як ніхто інший, заслуговуєте на повагу суспільства і підтримку держави. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ буде завжди відстоювати ваші права і не дозволить переписати історію Великої Перемоги. Прийміть найщиріші вітання з Днем Перемоги. Миру, добра і гідного життя!» – підкреслила Марія Пустова.

«Ваш подвиг є прикладом справжньої любові до Вітчизни, і, незважаючи на поважний вік, ви і сьогодні берете активну участь в житті рідного міста», – сказала керівник Кам’янської міської парторганізації Тетяна Чередник.

«Любі ветерани, нехай Велика Перемога надихає всі наступні покоління лише на хороші справи! На довгі роки залишайтесь прикладом для нас!» – зазначила керівник Павлоградської міської парторганізації Вікторія Леонова-Щербак.

Ветерани зі сльозами на очах дякували за щирі вітання, ділилися спогадами про війну і бажали усім миру.

«Головне, щоб ніколи не повторювалися жахи війни, які свого часу нам довелося пережити. Нехай буде мир у всьому світі!» – побажав керівник Павлоградської міської ветеранської організації Юрій Белякін.

Останні записи