Про це повідомила Хижняк І.І., довірена особа кандидата у Президенти України Бойка Ю.А.

За даними Хижняк І.І, відповідно до рішення Окружної виборчої комісії № 169, дільничними комісіями для дотримання принципів відкритості виборчого процесу і рівності суб’єктів виборчого процесу було прийнято рішення включити до складу груп, які здійснюють транспортування бюлетенів в Окружну виборчу комісію, членів комісій від кандидатів, які зайняли за результатами підрахунку перше і друге місце відповідно.

Такий принцип унеможливить фальсифікації результатів виборів на виборчій комісії. Всупереч даному рішенню голови комісій №169 (голова О.В. Назаренко, обраний за квотою кандидата Сергія Тарути), № 176 (голова А.І. Пушенко, обрана за квотою кандидата Олександра Вілкула), №168 (голова Гармаш В.А. обраний за квотою кандидата Олександра Шевченко), № 177 (голова С.В. Котков, обраний за квотою кандидата Володимира Бондаря) прийняли рішення відмовити від дотримання цього принципу.

Звертаємо увагу, що дане рішення може бути використано для фальсифікацій. Ми залишаємо за собою право на подання скарг і відповідної заяви у правоохоронні органи.

 

 

Останні записи