9 травня члени обласної та міської організацій партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ взяли участь у масштабних заходах, присвячених 74-й річниці Великої Перемоги.

У Кропивницькому активісти разом із місцевими жителями поклали квіти до Вічного вогню. Відбулися зустрічі з ветеранами біля пам’ятних знаків у Гаю десантників і на території меморіального комплексу «Фортечні вали».

Напередодні голова Кіровоградської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Сергій Грінченко зустрівся з членами Кіровоградської обласної організації ветеранів.

«За давньою традицією ми щороку зустрічаємося, вітаємо один одного з Днем Перемоги, ‒ розповів Сергій Грінченко. ‒ Лунали спогади про тих, кого вже немає сьогодні на святкових парадах. Ми обговорювали нагальні питання економічного та політичного життя регіону й України в цілому. Звичайно, не обійшлося і без пам’ятних подарунків».

Відзначили річницю Великої Перемоги і в Олександрії. Представники міської та районної парторганізації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ спілкувалися з ветеранами та членами їхніх сімей, поклали квіти до Братської могили і вклонилися безсмертному подвигу воїнів-визволителів.

Голова Олександрійської міської організації Віталій Проквас також взяв участь в урочистостях у селищі Димитрове, де в Будинку культури виступили кращі творчі колективи району і були відзначені активісти ветеранського руху.

Партійні організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ вшановували ветеранів Великої Вітчизняної війни на всій території Кіровоградщини.

Останні записи