9 травня на Волині партійці ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ відзначили 74-ту річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Причому відзначили не лише урочистими промовами. Завдяки зусиллям активістів партії стало можливим перепоховання останків солдат (61 людина), могили яких знайшли на території всієї області. Церемонія відбулася на тому місці, де навесні 1944 року точилися запеклі бої.

«Ніякі політики не заберуть у нас це свято. Це свято на всій території нашої країни ‒ від заходу до сходу, від Луцька до Донецька ‒ ми пам’ятаємо і шануємо. Вічна слава героям, вічна пам’ять тим, хто загинув!» ‒ зазначив Олег Чикида, керівник Волинської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ.

Активісти провели флешмоб «Повернемо символи Перемоги». Вони виступили з вимогою скасувати рішення Верховної Ради, яке заборонило публічне використання цих символів. Учасники акції впевнені: для мільйонів українців ця війна була і буде Великої Вітчизняною, Прапор Перемоги залишиться священним, а спроби влади переписати історію, нав’язати свою інтерпретацію найважливіших для країни історичних подій ‒ блюзнірські та неприйнятні.

Нагадаємо, у День Перемоги ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ провела урочисті заходи по всій Україні. У Білій Церкві та Дніпрі, у Харкові та Львові, у Слов’янську та Тернополі, в Одесі та Ужгороді, у Миколаєві та Житомирі відбулись урочисті ходи, покладання квітів і вінків на могили воїнів-визволителів і до пам’ятників героям Великої Вітчизняної війни.

Останні записи