У виборчих округах №62 (м. Житомир) та №64 (м. Коростень) відбулись громадські форуми на підтримку кандидата у Президенти України Юрія Бойка, у яких взяли участь депутати обласної, районних та міських рад, партійні активісти, представники місцевих громадських організацій, підприємці і просто небайдужі громадяни, які виступають за мир в Україні і проти руйнівного соціально-економічного курсу, яким веде країну нинішня влада.

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко наголосив, що 22 січня ЦВК зареєструвала Юрія Бойка кандидатом в Президенти України.

«Юрій Бойко — освічений, високопрофесійний управлінець, який здатен підняти Україну з колін. 31 березня 2019 року, зробивши правильний вибір, українці отримають шанс на краще життя та світле майбутнє для себе і своїх дітей. Досить жити у країні, де щодня ні за що гинуть молоді хлопці, де не поважають пенсіонерів та ветеранів, де не дбають про дітей та людей з інвалідністю. Де навіть здорова, працююча не покладаючи рук людина ледве зводить кінці з кінцями через штучно створений владою ціновий геноцид. Юрій Бойко — єдиний, хто зможе повернути в Україну мир та стабільність, подолати економічну та соціальну кризу, припинити внутрішній розкол країни. Ми націлені на другий тур та перемогу», — підкреслив Юрій Павленко.

Юрій Бойко має міцну підтримку на Житомирщині. Зокрема, низка громадських організацій жінок, матерів, чорнобильців та ветеранів висловилися «за» Юрія Бойка під час Всеукраїнського форуму громадських діячів 9 січня. Ветерани також підтвердили свою прихильність кандидату у президенти під час Пленуму ветеранських організацій Житомирської області 23 січня.

Останні записи