На розширеному засіданні Політради Регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» у Житомирській області, яке відбулося 6 квітня 2019 року, було підведено підсумки проведення обласної виборчої кампанії Президента України.

Політрада визнала задовільними результати голосування у першому турі виборів по всіх територіальних округах Житомирської області за кандидата на посаду Президента України Юрія Бойка.

Динаміка виборчих кампаній усіх рівнів з 2014 року засвідчила, що і на Житомирщині, і в цілому по Україні загальний рейтинг та підтримка Юрія Бойка зростають.

Водночас Політрада розглянула та взяла до уваги низку факторів, які негативно вплинули на результати голосування. Зокрема, розчарування частини виборців, адміністративний тиск та залякування з боку чинної влади щодо всіх учасників виборчого процесу від кандидата на посаду Президента Юрія Бойка.

За результатами розширеного засідання Політради гóлови територіальних партійних організацій отримали доручення детально проаналізувати результати виборчої кампанії по кожній виборчій дільниці та розглянути їх на засіданнях Політради, а також розпочати підготовку до парламентських виборів.

«Результати президентських виборів довели, що українці втомилися від антилюдської  державної політики останніх років. Чергове підтвердження цьому, впевнений, ми побачимо восени, після парламентських виборів-2019. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ має усі шанси стати рушійною політичною силою Верховної Ради. Ми скористаємося цим шансом, аби продовжити боротьбу за мирну, сильну і незалежну Україну», — резюмував голова житомирських опозиціонерів, народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко.

Останні записи