Перезбуджений «колективний мозок» «народнофронтової» зграї, що становить кістяк «п’ятої колони» Вашингтона, стурбованої єдиним питанням – як утриматися при владі, щоб уникнути відповідальності за скоєні злочини перед українським народом, – продукує чергові маячні ідеї. Від закону про «іноземних агентів» до створення кишенькових тимчасових слідчих комісій. Від заборони незалежних ЗМІ до політичних репресій щодо опозиційних політиків.

Що примітно, озвучуючи свої ініціативи з високих трибун, Бурбак регулярно посилається на… досвід США. Мабуть, нардепу не дають спокою лаври американського сенатора Маккарті (Бурбак вже бачить себе автором нової державної політики – «народнофронтового бурбакізму»). Репресії, переслідування неугодних, «печерний націоналізм» – ось ті методи, які використовують «фронтовики», намагаючись встановити в країні диктатуру правового нігілізму і «фронтового» псевдопатріотизму. Нападки і брехливі звинувачення Бурбака на адресу Віктора Медведчука – це свідчення політичної агонії «Народного фронту».

Цілком очевидно, що для Яценюків, Бурбаків, Парубіїв та іншої проамериканської, антиукраїнської, антинародної нечисті з «Народного фронту» головним ворогом є Віктор Медведчук як ідеолог «партії миру», який зміг консолідувати опозиційні політичні сили, що виступають за мирне врегулювання конфлікту на Донбасі і хочуть скинути зовнішньополітичне ярмо «вашингтонського обкому».

Вже сьогодні ідеї Віктора Медведчука підтримують мільйони українців (стрімке зростання рейтингів партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – яскраве тому підтвердження). І число прихильників нашої політичної сили буде рости з кожним днем. Серед них і російськомовні громадяни, по відношенню до яких влада проводить дискримінаційну політику, і жителі Південного Сходу, яких єврореформаторська влада, що виконує будь-які забаганки заокеанських господарів, вважає людьми «другого сорту», ​​і всі ті, хто за роки так званих реформ став заручником нещадної, грабіжницької політики Яценюка-Гройсмана. Для всіх цих людей реванш опозиційних політичних сил, якого так бояться «фронтовики», – це відновлення миру і повернення до нормального життя.

Мир, стабільність, робочі місця, гідні зарплати і економічно обґрунтовані тарифи, соціальний захист і верховенство права – ось те, що дасть Україні партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Спираючись на народну підтримку, ми переможемо «партію війни і грабіжництва» в Україні і зробимо країну мирною, єдиною та успішною.

 

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи