Напередодні свята Воскресіння Христового Національна платформа «Жінки за Мир» організувала всеукраїнську акцію зі збору допомоги мирним громадянам та дітям, які проживають в зоні збройного конфлікту на сході України.

«У небезпечній «червоній» зоні, за кілька кілометрів від лінії розмежування, проживають десятки тисяч наших співгромадян – жінок, пенсіонерів, дітей… І вони дуже потребують соціальної і гуманітарної допомоги. За доброю традицією, напередодні Великодніх свят, ми знову оголосили про старт благодійної акції. Радує, що до нашої ініціативи приєдналися сотні жінок з усіх областей України та відгукнулися підприємства, готові надати допомогу і виконати свою соціальну функцію», – зазначила ініціатор Національної платформи «Жінки за Мир» Наталія Королевська.

Вона підкреслила, що сьогодні перша партія гуманітарної допомоги і великодніх подарунків вже вирушила до «червоної» зони Донбасу – Новотошківки, Станиці Луганської, Мар’їнки, Красногорівки, Торецька, Світлодарська, Авдіївки, Золотого, Павлополя, Орловського, Широкиного, Попасної, Троїцького, Новолуганського, Луганського, Миронівського… Там учасниці постійно діючої гуманітарної місії «Жінки за Мир» доставлять цю допомогу жінкам, дітям, багатодітним сім’ям, літнім людям.

Нагадаємо, представниці Національної платформи «Жінки за Мир» здійснили близько 130 гуманітарних місій в більш ніж 30 населених пунктів на лінії розмежування, завдяки чому гуманітарну, психологічну та юридичну допомогу отримали понад 20 тисяч дітей і 10 тисяч дорослих.

Останні записи