У середу, 13 березня, представники Генеральної прокуратури України спільно з СБУ провели обшук на підприємстві депутата Одеської обласної ради, керівника виборчого штабу кандидата у Президенти України Юрія Бойко у Київському районі міста Одеси Віктора Баранського.

«Прийшли на підприємство, вилучили всю документацію. При цьому рішення суду про дозвіл на обшук не містить ніяких відомостей про підозру особи у злочині, або хоча б про кримінальне провадження, в рамках якого проводиться цей обшук. Тобто, ні фабули справи, ні інкримінованої статті Кримінального кодексу, ані підозрюваної особи чи інших сторін кримінального провадження не вказано», – розповів журналістам Віктор Баранський.

Депутат-опозиціонер підкреслив, що пов’язує сьогоднішні дії силових відомств тільки зі своєю активною політичною діяльністю.

«Влада, розуміючи, що у неї залишилося всього лише кілька тижнів, намагається всіма способами заплямувати репутацію опозиційних політиків. Тиск на представників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ чиниться через те, що нинішня влада боїться високого рейтингу Юрія Бойко і тієї широкої підтримки, яку він має серед виборців», – сказав Віктор Баранський.

Команда Юрія Бойка в Одеській області та місті Одесі заявляє про те, що всі спроби залякати опозицію, штампуючи фейкові справи проти опозиціонерів, приречені на фіаско, як і будь-які інші спроби нинішнього режиму сфальсифікувати вибори.

Останні записи