Заява партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – єдина справжня опозиція!

В Україні змінилась влада, але ситуація в країні не змінюється. Не припиняються спроби переслідувати, залякувати і тиснути на єдину політичну опозицію. Після заяв силових відомств про «кримінальні справи» і «розслідування» проти лідерів опозиції, за справу взялися нацистські радикали.

Сьогодні вранці, натхненні безкарністю з боку вже нової влади, радикали здійснили напад на партійний офіс ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в місті Кривий Ріг. Бандити, традиційно приховуючи за масками свої обличчя, жорстоко побили співробітників офісу, в тому числі жінок. Нападники трощили партійне майно, техніку, очевидно, намагаючись паралізувати партійний офіс і перешкодити роботі партійної організації в місті.

Ми дякуємо співробітникам нашої партії та партійним активістам за стійкість і мужність перед обличчям агресії радикалів. Ми вимагаємо від влади негайної і жорсткої реакції на цей демонстративний напад. Злочинці, які били людей, мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності і понести покарання за всією суворістю закону. Інакше Україні ніколи не стати навіть віддалено схожою на демократичну державу.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ розцінює цей напад як жест відчаю радикалів і прибічників «партії війни». Бачачи зростаючу підтримку партії, вони намагаються використовувати силу, щоб нас зупинити.

Ми заявляємо – нас не залякати! Незважаючи на продовження політичних гонінь і атаки нацистів, ми будемо і далі боротися за права українських громадян. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ була і залишається єдиною послідовною і реальною опозицією до війни, злиднів і безправ’я! З нами мільйони! Український народ переможе!

Останні записи