Дорогі співвітчизники!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вітає всіх українських громадян зі святом єдності, солідарності та миру – Днем Соборності.

Для всіх нас цей день – символ мудрості та величі нашого народу, який завжди знаходив в собі мужність і сили піднятися над конфліктами та суперечками і знайти шлях до порозуміння і взаємної підтримки. І, незважаючи на наполегливе бажання цієї влади розколоти країну, втягнути людей в етнічні та релігійні конфлікти, ми впевнені, що український народ з честю відповість на ці виклики.

На зміну руйнівникам прийдуть ті, хто готовий і знає, як подолати суперечності та об’єднати країну. Живий ланцюг, що колись з’єднав Схід і Захід України, не розімкнеться ніколи. Україна буде мирною, єдиною і процвітаючою країною!

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ готова боротися за майбутнє нашої країни. Ми звертаємося до вас із закликом – об’єднатися задля реалізації цієї мети, підтримати нашого кандидата на президентських виборах, наш мирний план і нашу програму розвитку країни. Разом ми скажемо «Так» – національній єдності, громадянському миру і злагоді.

Разом ми переможемо!

Останні записи