Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, підбиваючи підсумки 2018-го року.

«Якщо говорити відверто про 2018-ий рік, то він, на жаль, так і не став роком економічного прориву та покращення життя людей. Не виправдалися надії українських громадян на повернення миру, не справдилися обіцянки про підвищення рівня життя. Мізерні зарплати і пенсії, драконівські тарифи, зруйнована система медицини, освіти, соціального захисту, економіка в глибокому піке – ось результати роботи нинішньої влади. А головне – не зроблено жодного кроку в напрямку миру і стабільності на Сході», – заявила опозиційний політик.

Народний депутат зазначила, що завершення війни і встановлення миру – це завдання номер один для всіх небайдужих політиків, які прийдуть до влади в 2019 році.

«Мир – головна мета в 2019 році для нас! Протягом цього року ми докладали масу зусиль для досягнення миру в Донбасі. Шукали шляхи мирного врегулювання конфлікту на майданчику Kyiv Global Summit. Разом з «Жінками за Мир» здійснювали гуманітарні місії в зону конфлікту. Підготували десятки законопроектів, спрямованих на захист мирних громадян, які постраждали від війни. Ми говорили про мир на всіх міжнародних майданчиках і самітах, отримуючи міжнародну підтримку. Ми готові і далі об’єднувати зусилля і діяти разом, щоб зробити 2019-ий роком миру, процвітання і соціального благополуччя! Вірю, все подолаємо разом! Разом переможемо!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи