Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська заявила в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Сьогодні в країні величезний пласт соціально-економічних проблем, які потрібно невідкладно вирішити. Борги із зарплати перевищують 2,5 млрд гривень, заборгованість за лікарняними листками – близько 3 млрд, а недонадходження до Державного бюджету тільки за три місяці склали 16 млрд гривень. А прем’єр і члени уряду в цей час займаються власними політичними проектами. Це неприпустимо, і щоб виправити помилки цих псевдореформаторів, зроблені за п’ять років, потрібно негайно перезавантажити всю вертикаль влади. Уряд повинен піти у відставку, а парламент – на дострокові вибори!» – підкреслила народний депутат.

Наталія Королевська наголосила, що в країні необхідно сформувати нову владу і новий порядок денний. Але для цього першим рішенням має стати прийняття нового виборчого законодавства.

«Цей парламент не здатний приймати відповідальні рішення. Популізм і псевдопатріотизм більшості депутатів знищують економіку і соціальний захист. Всі представники поки що чинної влади повинні написати заяви і піти у відставку. До влади повинні прийти люди, які будуть готові взяти на себе відповідальність за досягнення миру, виконання Мінських угод, скасування пенсійної реформи, реформ охорони здоров’я та освіти. На цій ідеологічній платформі миру і соціального захисту людей повинні об’єднатися всі відповідальні політичні сили, які пройдуть до парламенту», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи