Результати фактичного підрахунку голосів показують, що у Юрія Бойка показники вищі, ніж були наведені у екзит-полах. Крім того, при паралельному підрахунку голосів виявляються аномальні сплески навіть в округах Донецької області – що говорить про реальну фальсифікацію там результатів голосування. Всьому цьому буде даватися правова оцінка – заявила на брифінгу народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«На 01.30 1 квітня, за результатами паралельного підрахунку голосів нашим штабом, ми обробили 5 млн голосів виборців на 7 тисячах виборчих дільниць. За результатами обробки даних, Юрій Бойко сьогодні отримує 11,6% голосів. І динаміка паралельного підрахунку голосів показує, що результати фактичного голосування значно кращі, ніж результати екзит-полів, які були озвучені», – заявила Наталія Королевська.

Вона звернула увагу, що місцеві штаби фіксують аномальні явища в окремих областях і на окремих окружних комісіях.

«Для прикладу, якщо в Донецькій області чинний президент України за паралельним підрахунком голосів отримує сьогодні 11,21% підтримки, то, наприклад, в окружній комісії міста Торецька він отримує 31,59% голосів, що значно відрізняється від загальної тенденції по області. Зараз якраз найскладніший, найважчий нічний час роботи, коли вже втомлюються члени комісії, втомлюються спостерігачі. У цей момент можуть проходити найскладніші технології для фальсифікації результатів. Тому наш штаб і здійснює паралельний підрахунок», – підкреслила народний депутат.

За її словами, також турбує ситуація у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Вінницькій областях, де затримується передача даних комісій і де спостерігається гальмування з публікацією вже фактичних результатів на виборчих дільницях.

«Ми хочемо звернути увагу членів комісій, працівників опозиційних штабів, щоб не допустити в цих областях фальсифікацій, не допустити викривлення реального волевиявлення громадян. І звертаємося до всіх членів комісій: будь ласка, дійте виключно за законом. Не підведіть виборців. Ми віримо в те, що результат Юрія Бойка, нашої команди буде покращено на фінішній прямій у результаті підрахунку 100% бюлетенів. Ми дякуємо всім нашим виборцям, всім хто прийшов в цей день і підтримав Юрія Бойка, підтримав нашу команду, проголосував за мир, за майбутнє України», – підкреслила Наталія Королевська.

Останні записи