Про це в ході екстреної наради з питань дефіциту Пенсійного фонду України заявила народний депутат Наталія Королевська, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

Депутат повідомила, що дефіцит Пенсійного фонду досягне 167 мільярдів гривень.

«За останні роки українські громадяни зазнавали безліч знущань нинішньої влади: підвищення цін і тарифів, урізання субсидій та соціальних пільг, заморожування зарплат і пенсій … Сьогодні псевдореформатори докерувалися до того, що грошей на виплату пенсій катастрофічно не вистачає, а дефіцит Пенсійного фонду за останні п’ять років зріс більш ніж вдесятеро! «Діру» знову будуть латати за рахунок податкового тиску, урізання пенсій і скорочення інших соціальних програм», – сказала опозиційний політик.

Наталія Королевська нагадала про минулорічні збої з виплатою пенсій, від яких постраждали кілька мільйонів пенсіонерів.

«І рекордний дефіцит Пенсійного фонду, який у поточному році досягне 167 мільярдів гривень, може спровокувати чергові затримки виплат і урізання розміру пенсій», – застерігає політик.

Зі слів Наталії Королевської, сьогодні українські пенсіонери, мінімальна пенсія яких скоротилася зі 120 доларів у 2013 році до жалюгідних 58-ми у 2018-му, – найбідніші у світі.

«І ця тенденція, спровокована зниженням коефіцієнта з 1,35 до 1, буде щороку посилюватися. Ми вимагаємо від уряду негайно переглянути пенсійну реформу, ввести другий рівень пенсійного забезпечення, провести аудит Пенсійного фонду і підвищити людям пенсії. А головне – забезпечити виконання дохідної частини бюджету Пенсійного фонду за рахунок розвитку економіки та легалізації робочих місць, а не за рахунок драконівських методів урізання пенсій і підвищення пенсійного віку!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи