Про це заявила народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська в ефірі політичного шоу «Пульс» на каналі 112-Україна.

«Бездарна робота уряду призвела до того, що люди не в змозі оплатити дах над головою. Після підвищення ціни на газ у листопаді оплатити комуналку змогли тільки 46% громадян, хоча раніше рівень оплати не падав нижче 86%. За підсумками січня люди отримають платіжки з ще більшими цифрами, і як наслідок, зовсім перестануть платити. Такими темпами до травня система комунального господарства увійде в повний колапс. Ми підготували проекти постанов, надали чіткий розрахунок ціни на газ, і вона сьогодні не може перевищувати 4823 гривень за тисячу кубометрів», – зазначила народний депутат.

Також Наталія Королевська підкреслила, що сьогодні пріоритет уряду номер один – як вислужитися перед МВФ. Але виконати ту бездарну угоду, яку підписав уряд Гройсмана, буде просто неможливо.

«Ще одне злочинне нововведення Кабміну – це так звана монетизація, яка є фікцією в чистому вигляді. За цією схемою банк самостійно буде перераховувати субсидію постачальникам послуг. Але якщо держава не перерахує вчасно гроші, одержувачі субсидій змушені будуть самі оплатити всю суму. З урахуванням копійчаних зарплат і пенсій, люди не зможуть розрахуватися за спожиті послуги. Як сніжний ком, знову будуть рости борги, за які в підсумку можуть відібрати житло. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб скасувати ці злочинні рішення і захистити людей від тарифного і соціального геноциду», – заявила народний депутат.

Останні записи