Про це заявила народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ефірі політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі 112-Україна.

«Абсолютно згубна практика чинної влади брати в борг у МВФ зробила боржниками кілька наступних поколінь українців. Більш того, через вимоги МВФ нашим пенсіонерам не проводять адекватного підвищення пенсій, мінімальних зарплат, не переглядають прожитковий мінімум, а паралельно – ростуть ціни на газ і житлово-комунальні тарифи. Це все вводить країну в глибоку соціально-економічну кризу і ставить на межу виживання мільйони українських громадян!» – зазначила опозиційний політик.

Народний депутат підкреслила, що сьогодні необхідно переглянути програму співпраці з МВФ, зокрема – і ціну на газ в сумі 12 тис. гривень за тисячу кубометрів на наступний рік, яка є грабіжницькою і ніяк не обґрунтованою. Також потрібно відзначити провальні реформи і продовжити як мінімум на найближче десятиліття мораторій на продаж землі, що є питанням національної безпеки країни.

«На жаль, влада, що йде, не здатна приймати відповідальні рішення. І сьогодні головне завдання – у найкоротші терміни провести інавгурацію президента, відправити у відставку уряд, який принижує країну, і провести дострокові вибори в парламент. І відразу ж сформувати нову команду – не за політичним принципом, а за професійним. Команду, яка зможе виправити всі помилки влади, що йде, відновити економіку і вивести країну з кризи!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи