Про це заявила народний депутат України Наталія Королевська, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, в ефірі телеканалу «112 Україна».

“За п’ять років дефіцит Пенсійного фонду України зріс з 15 млрд у 2013-му році до 167 млрд грн у 2019-му. Влада навмисно веде Пенсійний фонд до банкрутства, щоб позбавити людей пенсій, передбачивши замість них мізерні соціальні виплати. Щоб цього уникнути, потрібно шукати додаткові джерела наповнення Пенсійного фонду, вводити другий рівень пенсійного забезпечення та гарантувати людям виплату їх заслужених пенсій», – зазначила опозиційний політик.

Також вона підкреслила, що від провальної пенсійної реформи і відсутності справедливої ​​індексації пенсій страждають мільйони українських громадян. Пенсіонерам силових структур виплачують пенсії у розстрочку, а колишні держслужбовці взагалі опинилися за бортом пенсійної реформи.

«Ті копійки, які сьогодні отримують українські громадяни, не дозволяють їм навіть оплатити рахунки, як результат – склалася критична заборгованість за послуги ЖКГ у розмірі 58 мільярдів гривень. Ми зареєстрували законопроект №9527, який передбачає списання заборгованості населення за комунальні послуги. Також ми вимагаємо від уряду негайно розробити антикризовий план для Пенсійного фонду, забезпечити індексацію пенсій, виплатити у повному обсязі пенсії військовим пенсіонерам і пенсіонерам-держслужбовцям і проіндексувати виплати для всіх пенсіонерів. Тільки так ми зможемо запобігти колапсу житлово-комунальної сфери і забезпечити людям справедливе нарахування та виплату пенсій», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи