Про це сьогодні з трибуни парламенту заявила народний депутат України Наталія Королевська.

«Дуже дивно, що нинішня влада так радісно сприймає нову програму співпраці з МВФ, адже головна її умова – це тотальне підвищення ціни на газ для населення. Люди не в змозі оплачувати рахунки після підвищення у листопаді, але з 1 травня цього року ціна на газ буде підвищена до 9852 грн за тисячу кубометрів, а з січня 2020 го – до 12314 грн. На тлі мізерних зарплат і пенсій, урізання субсидій та величезних заборгованостей, така бездарна тарифна політика – це злочин», – зазначила опозиційний політик.

Також нардеп підкреслила, що ціна на газ не повинна перевищувати 4820 гривень за тисячу кубометрів. Ця цифра дозволить не допустити колапсу комунальної системи і зупинить кризу неплатежів, яка росте в геометричній прогресії, а загальний борг уже наближається до 50 мільярдів гривень.

«Депутати повинні нарешті перейти від рішення другорядних питань до основного, чого вимагають громадяни, – скасувати рішення про підвищення ціни на газ і знизити тарифи. Ми зареєстрували проект постанови №9230, який передбачає скасування рішення про підвищення ціни на газ. Я закликаю колег об’єднати зусилля і підтримати цей проект постанови, щоб українські громадяни змогли хоч якось пережити зиму», – сказала Наталія Королевська.

Останні записи