Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ефірі програми «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

«Країна живе, як у фільмі жахів, — п’ять років війни, неіндексованих пенсій, захмарних тарифів, тотальної корупції і міграції. За цей час чинний уряд наробив масу помилок — провальні пенсійна, медична, освітня реформи, зруйнована економіка, величезні борги за соцвиплатами, декретними, лікарняними … Вони довели людей до злиднів і дискредитували країну на весь світ в економічному та соціальному планах. І зараз для всіх псевдореформаторів настав час покаятися, відзвітувати, зібрати речі і піти!» — зазначила опозиційний політик.

Парламентар також наголосила, що за п’ять років парламент і уряд більше п’ятдесяти разів порушували Конституцію, в якій записано, що Україна — соціальна держава. І оцінку таким діям дали громадяни на виборах, сказавши чітке «ні» всій команді чинної влади.

«Через три дні у нас є шанс закінчити цю епопею з президентською кампанією, у повному складі відправити у відставку уряд і притягнути його до відповідальності за бездіяльність, тарифи, пенсії, провальну економічну політику – за все те, що вони встигли накоїти при владі. А для того, щоб зупинити руйнування країни і вийти на новий порядок денний, потрібно якомога швидше переобрати парламент, сформувати нову коаліцію і нову професійну вертикаль влади», — резюмувала Наталія Королевська.

 

Останні записи