Про це заявила народний депутат Наталія Королевська, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, в ході екстреного засідання Ради матерів України у парламенті.

Учасниці Ради зібралися, щоб обговорити ту складну ситуацію, в якій сьогодні опинилися сім’ї з дітьми, одинокі матері, необхідність прийняття ефективних заходів для соціального захисту, відновлення їх соціальних гарантій.

«Сьогодні жінки-мами звернулися до президента, прем’єр-міністра і спікера парламенту з головною вимогою – забезпечити реальну підтримку сімей з дітьми! Ми підготували ряд законопроектів, які передбачають підвищення соціальних виплат при народженні дитини, на дітей до 3-х років і одиноким матерям, і вимагаємо негайно прийняти ці рішення. Досить випробовувати терпіння матерів України — поверніть сім’ям з дітьми їх законні виплати!» — заявила Наталія Королевська.

Соціальний захист та підтримка материнства і дитинства визнані найважливішими у всьому цивілізованому світі і належать до пріоритетних сфер у державній політиці. Саме тому для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вирішення даного питання — серед пріоритетних.

 

«У державі понад 1000 інтернатів, дуже багато дітей, позбавлених батьківського піклування. Я бачив на власні очі проблеми, з якими вони стикаються. Ми розуміємо, що потрібно робити у цій ситуації. Це стосується і підтримки народжуваності, і підтримки матерів і дітей з інвалідністю, і розвитку будинків сімейного типу. Мій колега, народний депутат Юрій Павленко був ініціатором створення дитячих будинків сімейного типу. І те, що зараз цей процес припинений — це велика біда. Ми обов’язково повинні відновити цю роботу», — сказав у своєму виступі засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

У прийнятій Резолюції учасниці засідання зажадали від уряду проіндексувати соціальні виплати, повернути всі відібрані пільги і надати дітям Донбасу статус постраждалих від бойових дій, наповнивши його реальної соціальним захистом.

«Замість реального підвищення соціальних стандартів, уряд пропонує профанації у вигляді муніципальних нянь і «бебі-боксів ». Все це — чергові корупційні схеми, через які на кожній дитині влада намагається вкрасти близько 2 тисяч гривень. Матерям України не потрібні ці подачки – вони вимагають підвищити виплати і забезпечити гідний соціальний захист дітей та сімей з дітьми!» — підкреслила у своєму виступі голова Ради матерів України Олена Ніколаєнко.

 

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ підтримав резолюцію, прийняту за підсумками засідання Ради матерів.

«Я і мої колеги, безумовно, підтримуємо цю резолюцію. Всі проекти постанов, які є у цій резолюції, ми будемо вимагати поставити на голосування і підтримувати. Ми зробимо все від нас залежне, щоб ваші пропозиції були втілені в життя. А для цього важливо зупинити конфлікт в Донбасі, повернути мир в Україну, де кожна українська родина буде впевнена у щасливому майбутньому своїх дітей», — резюмував засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи