Про це в ході екстреної наради щодо монетизації субсидій  у березні-квітні, яка відбулася у Комітеті соціальної політики, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Сьогодні, підбиваючи проміжні підсумки монетизації субсидій, можна з упевненістю сказати — цей експеримент влади провалився. Обіцянки про те, що монетизація допоможе людям заощадити кошти, не виправдалися. Завищені в рази тарифи і низькі доходи громадян призвели до катастрофічних наслідків – громадяни просто не в змозі оплатити спожиті послуги, в результаті чого борги населення досягли рекордної позначки 69,5 мільярда гривень!» – зазначила опозиційний політик.

Нардеп також підкреслила, що у травні-2019 наближається чергове підвищення тарифів на газ на 40%, після чого борги населення до кінця року можуть скласти 100 мільярдів гривень.

У той же час, згідно з фінансовим планом, «Нафтогаз» у цьому році очікує отримати 16 мільярдів гривень чистого прибутку, звернула увагу парламентар.

«Це нонсенс, коли «Нафтогаз »за рахунок драконівських тарифів для населення заробляє мільярди гривень! Ми вимагаємо припинити це мародерство і терміново прийняти реанімаційний пакет рішень. Перше – переглянути програму співпраці з МВФ, знизити тарифи і ціну на газ, яка не може перевищувати 3800 гривень за тисячу кубометрів. Друге – реструктуризувати борги населення за комунальні послуги. І третє – розробити прозору процедуру автоматичного призначення субсидій. Ці три кроки врятують країну від соціального і комунального колапсу », – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи