Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ефірі телеканалу NewsOne.

«П’ять років роботи парламенту – це п’ять років непрофесіоналізму і популізму. І, з державної точки зору, було б правильно у найкоротші терміни розпустити і Раду, і Кабмін – від цього країна тільки виграє. По-перше, це заощадить мільярд гривень – саме стільки коштує бюджету і платникам податків утримання парламенту. По-друге, раніше буде сформовано уряд, який до 15 вересня, відповідно до закону, має подати до парламенту проект бюджету на 2020 рік», – зазначила опозиційний політик.

Парламентар упевнена, що потрібно якомога швидше прийняти новий закон про вибори, переобрати парламент і призначити новий уряд.

«Країні потрібні відповідальні та професійні рішення. Ми сформували дванадцять вимог до нової влади, і головне питання, яке повинно об’єднати всіх небайдужих політиків, – це досягнення миру на Донбасі. Ми підготували мирний план, крок за кроком розписали дорожню карту реалізації Мінських угод і наполягаємо: мир в Україні можна повернути тільки дипломатичним шляхом!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи