Про це заявила народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ході екстреного засідання Соціальної ради у Харкові.

«Монетизація житлових субсидій, анонсована урядом, – це афера, яка не тільки не вирішить проблему з оплатою комунальних послуг, але й створить людям додаткові труднощі. Приблизно два мільйони пенсіонерів отримають субсидію готівкою через «Укрпошту». Решта отримувачів субсидій повинні будуть відкрити спеціальні рахунки в банку, і ця процедура досить складна і тривала. Але навіть ця урядова подачка не врятує людей від грабіжницьких тарифів і цін на газ», – впевнена опозиційний політик.

Парламентар вважає, що влада зробила все для доведення людей до злиднів – знизила соціальні норми, підвищила тарифи, а майже 4 мільйонів сімей і зовсім позбавили субсидій.

«І та монетизація, яку вони пообіцяли з 1 березня, – всього лише передвиборний хід, адже грошей за програмою монетизації в бюджеті закладено всього лише на два місяці», – додала народний депутат.

Наталія Королевська впевнена, що уникнути комунального і соціального колапсів можна, якщо привести тарифи до економічно обґрунтованого рівня, списати всю заборгованість населення за послуги ЖКГ, яка зараз становить понад 55 мільярдів гривень, і провести справедливий перерахунок пенсій і зарплат.

«Необхідні законопроекти вже зареєстровані у парламенті, і опозиційні сили будуть вимагати від влади прийняття цих рішень», — резюмувала опозиційний політик.

Останні записи