Таку думку висловила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, коментуючи заяву прем’єр-міністра про умови співпраці з новообраним президентом.

«Ми вимагаємо, щоб у найкоротші терміни уряд відзвітував перед парламентом, було поставлене питання про недовіру до нього і прийнято рішення про дострокові парламентські вибори. А те, що прем’єр-міністр вже висуває умови співпраці новому президенту — це просто верх цинізму і нахабства. У ситуації, що склалася, Кабмін у повному складі повинен написати заяви про відставку і співпрацювати з компетентними органами, які дадуть адекватну оцінку їхній злочинній бездіяльності», – зазначила опозиційний політик.

Нагадаємо, раніше Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав ініціативу Наталії Королевської про визнання роботи Кабінету міністрів незадовільною.

Також депутати ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєстрували проект постанови №10209 про заслуховування звіту Кабміну, який вимагають негайно розглянути і прийняти.

«Непрофесійна діяльність уряду призвела до тотальної бідності в Україні і повного руйнування економіки. І те, що за перший квартал року бюджет недоотримав 35 млрд гривень — лише невелика частка «досягнень» цих «реформаторів». Провальні пенсійна і медична реформи, реформа освіти, пенсії розміром 56 доларів і мінімальні зарплати трохи вищі від 100 доларів, позбавлені пільг діти і матері, ветерани, чорнобильці, переселенці, колосальна бідність, корупція, міграція, шалені ціни і тарифи, демографічна криза — ось до чого «докерувався» уряд Гройсмана. І вердикт такому уряду однозначний — відставка!» – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи