Про це в ході екстреної наради, присвяченої питанням заборгованості з виплати допомог застрахованим особам у Фонді соціального страхування України, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«Провальна соціальна політика, яку проводить чинний уряд, має катастрофічні наслідки. На сьогодні заборгованість Фонду соціального страхування тільки з виплати лікарняних та декретних становить 1,6 мільярда гривень. Більше місяця люди не отримують свої законні виплати!» – зазначила опозиційний політик.

Наталія Королевська наголосила, що дефіцит бюджету Фонду соціального страхування становить 3 мільярди гривень. А це, на думку парламентаря, свідчить про те, що вже до осені страхові виплати можуть бути повністю зупинені.

«Мало того, що внаслідок медичної реформи влада фактично зруйнувала систему охорони здоров’я, так тепер людей позбавляють права піти на лікарняний! Така злочинна діяльність призвела до того, що громадяни змушені народжувати, хворіти і помирати за свій рахунок. Ми вимагаємо негайно розробити план погашення заборгованості з виплати допомоги, затвердити запропоновану нами дорожню карту реформування системи соціального страхування, у найкоротші терміни збалансувати бюджет Фонду та розрахуватися з людьми», – резюмувала народний депутат.

Останні записи