Про це в ході засідання Ради матерів України в Одеській області заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська.

«П’ять років уряд проводить цілеспрямовану політику скорочення всіх соціальних виплат і пільг. Більше за інших від цих антилюдських рішень постраждали сім’ї з дітьми, які втратили більшість гарантій і фактично залишилися наодинці зі своїми проблемами. Матері України стурбовані ситуацією, що склалася, і вимагають від влади конкретних кроків щодо підтримки народжуваності, соціального захисту матерів, дітей-переселенців, дітей з інвалідністю, і розвитку будинків сімейного типу», – підкреслила опозиційний політик.

Багатодітні сім’ї, матері-одиначки, батьки дітей з інвалідністю Одеської області одноголосно підтримали Резолюцію Ради матерів з вимогами до влади зробити захист дитинства і материнства пріоритетом державної політики.

«В першу чергу необхідно підвищити прожитковий мінімум до 4300 гривень і провести перерахунок всіх соціальних виплат. Особливої ​​уваги потребують діти з інвалідністю та діти, постраждалі від збройного конфлікту, яким необхідно надати статус постраждалих і наповнити його пакетом реальних гарантій і пільг. Також ми наполягаємо на відновленні диференційованих виплат при народженні дитини, виплат по догляду за дитиною до 3-х років і матерям-одиначкам. А ті бездарні ініціативи уряду – бейбі-бокси і муніципальну няню – потрібно замінити монетизованою грошовою допомогою. Мами Одеської області і всієї України об’єднуються, щоб разом домогтися прийняття цих рішень і повернути сім’ям з дітьми віру в завтрашній день!» – підкреслила Наталія Королевська.

Останні записи