Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська в ефірі телеканалу Newsone.

«Питання масової міграції українських громадян з країни – це вже питання національної безпеки. За різними оцінками, сьогодні за кордоном працюють від 6 до 8 мільйонів українців! Вдумайтеся, кожен місяць з нашої країни, виїжджають понад 100 тисяч осіб! І ця цифра постійно зростає. Сьогодні можна абсолютно впевнено говорити, що Україна – найбільша країна-донор робочої сили для країн Європейського союзу. З такими тенденціями за 10 років ми перетворимося в державу пенсіонерів і дітей», – зазначила опозиційний політик.

Парламентарій підкреслила, що залишати країну людей змушують відсутність державної та соціального захисту, неможливість влаштуватися на роботу і низький рівень оплати праці. Наприклад, якщо в середньому в Європі наші мігранти заробляють близько 41 800 гривень, то в Києві середня зарплата не перевищує 13 500 гривень, а в регіонах вона взагалі в рази нижче.

«Наше головне завдання – зробити все, щоб у людей з’явилася впевненість у завтрашньому дні. Ні закон про мову, ні Томос, ні зміни в Конституції щодо НАТО нам не дадуть додаткових економічних можливостей. А кращою програмою захисту наших людей буде загальна державна стратегія, спрямована на зростання економіки, відродження промисловості, підвищення зарплат і пенсій, стимулювання народжуваності та адекватні умови для розвитку особистості тут, всередині нашої країни! Ми повинні побудувати мирну, розвинену і незалежну державу, в яку не те, що хочеться повернутися, а з якої взагалі не хочеться їхати!»- заявила Наталія Королевська.

Останні записи