Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська на надзвичайному з’їзді Ради матерів України.

У роботі з’їзду, головною темою якого стало посилення соціального захисту дитинства і материнства, а також державна підтримка сімей, які виховують дітей з особливими потребами, взяли участь матері з усіх областей країни.

«За п’ять років у країні повністю знищено систему державної підтримки дитинства та материнства. Сім’ї з дітьми, діти-сироти, діти-переселенці, члени багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу та діти з особливими потребами також стали жертвами згубної соціальної політики, втративши будь-яку державну підтримку. Як наслідок – рівень народжуваності в Україні залишається одним із найнижчих у Європі», – зазначила голова Ради матерів України Олена Ніколаєнко.

На з’їзді його учасники одноголосно підтримали Резолюцію до спікера парламенту, прем’єр-міністру і кандидатів у президенти з вимогою підтримати пакет «дитячих» законопроектів, таких, як: №6510 про соціальний захист дітей, які постраждали від бойових дій; №6063-д про відновлення соціальних гарантій і соціального захисту дітей та сімей з дітьми та №7046  про соціальний захист людей, які отримали інвалідність внаслідок бойових дій.

«Ми звертаємося до депутатів і всіх небайдужих політиків з єдиним закликом  – відсунути вбік розбіжності і негайно розглянути соціальний порядок денний. Три передвиборчі місяці й так призвели до того, що державний бюджет недоотримав 35 мільярдів гривень. Час демагогії і політичного піару закінчився. Матері України об’єднуються і вимагають реальних кроків щодо захисту їхніх дітей і повернення в Україну миру і процвітання!» – резюмувала Наталія Королевська.

 

Останні записи