Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявила народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Наталія Королевська.

«Щодня ми стаємо свідками того, як влада хвалиться своїми сумнівними досягненнями. Насправді ж результат її роботи – це повне руйнування системи соціального захисту громадян і тотальне зубожіння населення. Мінімальна зарплата виросла на 15 доларів, прожитковий мінімум залишився на рівні 66 доларів і з першого липня його піднімуть аж на цілих 3 долари! У підсумку, мільйони наших громадян поставлені на грань виживання, не маючи можливості купити їжу, пройти лікування або оплатити комунальні послуги», – заявила опозиційний політик.

За її словами, мізерний ріст мінімальних зарплат і пенсій абсолютно не покриває темпи інфляції, зростання цін на продукти і тарифи, коливання долара. Єдиний вихід із ситуації – переглянути розмір прожиткового мінімуму, підвищити зарплати і пенсії і повернути державне регулювання цін на соціальний пакет товарів.

«Нинішня влада повністю відірвана від реальності і абсолютно не готова вирішувати проблеми українських громадян. Я вважаю, що майбутні вибори – це унікальний і, можливо, останній шанс для нашої країни кардинально змінити ситуацію і обрати тих людей, які реально будуть займатися питаннями простих громадян, а не набивати кишені і продовжувати курс на війну, розруху і убогість», – підкреслила Наталія Королевська.

Останні записи