Про це заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська у програмі «Вечірній прайм» на телеканалі «112 Україна».

«Прем’єр-міністр вже другий рік поспіль боїться з’явитися у парламенті зі звітом. В ефірах ток-шоу можна багато розповідати про поліпшення життя громадян і темпах економічного зростання, але краще про це запитати у людей на вулиці. Сьогодні більшість пенсіонерів перебувають за межею бідності, близько 10 мільйонів людей виїхали за кордон, а встановлений Кабміном прожитковий мінімум вдвічі нижчий від реального показника!» — зазначила опозиційний політик.

Парламентар підкреслила, що бездарна політика чинного уряду повністю знищила економічну і соціальну сферу, а мінімальна пенсія в 50 доларів – дуже показовий підсумок роботи цих псевдореформаторів.

«Нам потрібен національний план відновлення економіки, адже без цього підвищення соціальних стандартів неможливо. Тільки захистивши національного виробника, забезпечивши доступні кредити, підтримавши малий і середній бізнес, ми зможемо створити внутрішній ринок, переглянути всі соціальні стандарти, підвищити зарплати і пенсії, і, таким чином, поліпшити купівельну спроможність громадян. Але всього цього можна досягти, тільки якщо добитися головної мети – повернути мир в нашу країну», – резюмувала Наталія Королевська.

Останні записи