Про це заявила народний депутат, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ України Наталія Королевська в ефірі телеканалу 112-Україна.

«Людей обманювали 5 років – підвищували тарифи, недоплачували пенсії, урізали соціальні виплати і пільги. Тим часом, влада нахабно і цинічно грабувала державний бюджет. І чергові профанації з монетизацією субсидій – не що інше, як передвиборний хід, адже грошей на ці цілі передбачено лише на 2,5 місяця. Після виборів монетизація нічим не гарантована, а люди знову залишаться один на один з драконівськими тарифами, захмарними цінами і копійчаними зарплатами і пенсіями», – зазначила опозиційний політик.

Нардеп також підкреслила, підвищені до захмарних розмірів тарифи і скорочені соціальні норми не дадуть людям можливості заощадити. А при середній платіжці за ЖК-послуги 2500 грн навіть з монетизованою субсидією люди будуть доплачувати різницю зі своїх коштів.

«Знизити ціну до рівня 4860 гривень за кубометр газу – єдиний шлях виходу з соціального та комунального колапсу. Також сьогодні критично необхідно списати заборгованість населення за комунальні послуги, яка вже перевищила 60 мільярдів гривень, і ця сума продовжує зростати. А субсидії повинні бути нараховані та виплачені всім людям, які дійсно їх потребують!»- підкреслила депутат.

Останні записи