Про це 6 травня заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, повідомивши, що у Верховній Раді зареєстровано проект Постанови №10271 про політичну відповідальність міністра соціальної політики Реви А.А. з вимогою відправити чиновника у відставку.

Також до Окружного адміністративного суду м.Києва за підтримки Наталії Королевської подано позов проти міністра Реви за образливі висловлювання на адресу громадян України.

«Образивши і принизивши пенсіонерів Донбасу, міністр Рева влаштував справжню дискримінацію людей за ознакою місця проживання, що неприпустимо для державного діяча такого рангу. Міністр, який своїми висловлюваннями розколює українське суспільство і принижує людей, повинен відповісти за всією суворістю закону і негайно піти у відставку», – зазначила парламентар.

За словами Наталії Королевської, дії чиновника грубо порушують статті Конституції України, Кримінального та Цивільного кодексів України, зокрема, ч. 2 ст.161 Кримінального кодексу України про дискримінацію людей за місцем проживання та розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Законодавство передбачає за такі злочини відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади.

«Ми зареєстрували проект Постанови №10271, звернулися до правоохоронних органів, подали в суд і вимагаємо, щоб Рева не тільки пішов у відставку, а й поніс кримінальну відповідальність за свої дії! А разом з ним на смітник історії повинен вирушити і весь Кабінет міністрів. Ми доб’ємося відповідальності Реви і цього антинародного уряду, щоб жодному чиновнику навіть на думку більше не спало ображати українців!» – резюмувала опозиційний політик.

 

 

Останні записи